У Франківську гвардійці відвідали показ фільму у рамках туру «Кіно заради перемоги» - НГУ

У рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!» франківські військовослужбовці Нацгвардії переглянули кінострічку режисера Мар’яна Бушана «Снайпер. Білий ворон».

«Снайпер. Білий ворон» — це повнометражна військова драма про пацифіста-екопоселенця з Горлівки, який хоче жити в мирі та гармонії з природою, але на Донбас приходить війна. Головний герой із гострим відчуттям справедливості, він не хоче миритись із беззаконням і стає українським снайпером-добровольцем.

«Перегляд фільмів – це в першу чергу відпочинок для мене. Після добового наряду, приємно піти й переглянути фільм та підсилити свій патріотизм та бойовий дух. Я щасливий, що з кожним роком все більше фільмів випускають на нашій солов’їній. Фільм дуже сподобався. Гадаю, авторам стрічки вдалося з точністю передати події, які відбулися на сході нашої держави у 2014 році”, — ділиться враженнями один із гвардійців.

Метою виїзних кінопоказів організатори туру визначили моральну підтримку глядачів у період повномасштабної російсько-української війни, донесення мотиваційних меседжів захисникам України, внутрішньо переміщеним особам, згуртування усіх заради Перемоги.

“В цей час військові потребують особливої уваги, тому заради їх підтримки в рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!» військовослужбовці Івано-Франківська в тому числі й гвардійці мають можливість переглянути кінострічку «Снайпер. Білий ворон». Крім цього кожного дня ми запрошуємо до 15 гвардійців приходити на кінопокази будь-якої кінострічки цілком безплатно”, — ділиться директор кінотеатру Людмила.

Нагадаємо, що національний тур «Кіно заради Перемоги!» проводиться за ініціативи Офіс Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії «Делойт» в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», Громадська організація “УкрКіноФест”, ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Перейти до вмісту