Пластуни передали криворізьким нацгвардійцям Вифлеємський вогонь миру - НГУ

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Ранком 12 грудня криворізькі пластуни привезли святиню із Києва до Кривого Рогу. Сьогодні священний вогонь засяяв у храмі військової частини 3011 Національної Гвардії України.

«У 1986-му році австрійська телерадіокомпанія захотіла організувати Різдво дітям, які відділені від сім’ї, сиротинцям, і вони придумали розносити Віфлеємський вогонь, як часточку тепла. Цю ідею швидко підхопили тодішні скаути і ця традиція стала міжнародною. Починаючи з 1999 року усі українські пластуни отримують вогонь від польських скаутів і розносять його по усій Україні, приносять тепло, любов та радість», – розповідає пластунка-юначка осередку «Пласт» у Кривому Розі Валерія Єрмілова.

Діти вже не вперше принесли Віфлеємський вогонь у військову частину Нацгвардії. У Кривому Розі це стало вже традицією.

 

“Ми дуже сподіваємось, що цей вогонь розповсюдиться на якомога більшу аудиторію та по всім військовим, і буде зігрівати в найважчі хвилинки несення служби», – ділиться референтка криворізького осередку Юлія Свірідова.

Вихованці скаутської організації «Пласт» заспівали традиційну пісню та передали вогонь миру військовому священику, капелану Отцю Артемію та іншим військовослужбовцям. Військові, у свою чергу військові, привітали дітей з прийдешніми новорічними святами солодкими подарунками.

«3 рік поспіль наша частина, наші бійці мають можливість прийняти Віфлеємський вогонь від пластунів, які привозять його з місця народження нашого Ісуса Христа. Цей вогонь дарує нам тепло, дарує нам радість , дарує нам надію на перемогу добра над злом. Він буде переданий по всім тим місцям, де наші воїни виконують бойові завдання, з охорони та інших важливих для України обов’язків, для незалежності, для спокою їх громадян. В цьому році у нас є можливість перед Різдвом за Григоріанським та Юліанським стилем отримати цей вогонь. І найголовніше, як сказали пластуни, ми бажаємо, щоб нам цей вогонь дарував перемогу, а за перемогою такий довгоочікуваний мир!», – відзначає капелан Криворізької бригади отець Артемій.

Далі Віфлеємський вогонь передадуть бійцям Криворізької Нацгвардії в район бойових дій та до інших місць несення служби.

Перейти до вмісту