У Чернігові та Житомирі нацгвардійці затримали громадян із забороненими речовинами - НГУ

Під час несення служби на одному з блокпостів, що веде до міста Чернігова гвардійці зупинили маршрутний автобус для перевірки документів.

При огляді пасажирів службовий собака зреагував на валізу одного з них. В присутності свідків правоохоронці оглянули речі затриманого, де виявили пакетик з ймовірними сушеними психотропними грибами вагою приблизно 15 грамів.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, якій передали затриманого громадянина для з’ясування обставин, а гриби направлено на дослідження.

Також у Житомирі, під час несення служби з охорони громадського порядку, гвардійці звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем.

Під час перевірки особистих документів, громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків військовослужбовці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили у боковій кишені його наплічника паперовий згорток із сухою подрібненою масою зеленого кольору рослинного походження, зовні схожу на наркотичну, пластикову пляшку  з нашаруванням та фольгою.

На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група, якій передали затриманого для з’ясування обставин події, а вилучену речовину було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Перейти до вмісту