У Чернігові та Житомирі гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ

На одному з блокпостів, що ведуть до міста Чернігова, гвардійці зупинили маршрутний автобус для перевірки документів у пасажирів. Упродовж спілкування з правоохоронцями один з пасажирів поводив себе підозріло та помітно нервував. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, у громадянина було виявлено згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження. При ретельній перевірці затриманого правоохоронці з’ясували, що даний громадянин перебуває у розшуку за скоєння правопорушення ч. 2 статті 185 Кримінального кодексу України, крадіжка.

Учора ввечері, під час несення служби з охорони громадського порядку у Житомирі, нацгвардійці затримали громадянина з речовиною, ймовірно, наркотичного походження.

Військовослужбовці звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем. Під час перевірки особистих документів, він почав помітно нервувати. Гвардійці провели поверхневий огляд чоловіка в присутності свідків та виявили паперовий згорток із сухою подрібненою речовиною рослинного походження, ззовні схожу на наркотичну.

На місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин, а вилучені речовини направили на дослідження.

Перейти до вмісту