18 січня у Чернігові попрощалися з загиблим захисником України молодшим сержантом Євгенієм Адруженком. Він загинув 26 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку, отримавши поранення не сумісні з життям. Захиснику віддали шану та провели в останню путь рідні, друзі та побратими.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-26.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-25.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-23.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-20.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-17.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-15.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-12.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-8.jpg)
«Чемний та гарно вихований. Сміливий та надійний. Ніколи не покине в біді та завжди прийде на допомогу, справжній друг», – саме так згадували Євгенія друзі під час прощання.
Євгеній був призваний на строкову службу до лав Національної гвардії України у 2020 році. Проходячи службу у місті Чернігові гвардієць підписав контракт. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України, Євгеній Адруженко у складі чернігівського підрозділу Нацгвардії став на захист міста. У свої 23 роки Євген був справжнім воїном, надійним побратимом та другом.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким героя! Пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях!
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ