У Чернігові гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ

На одному з блокпостів Чернігова, гвардійці зупинили маршрутне таксі для перевірки документів. Спілкуючись з військовослужбовцями один з пасажирів почав помітно нервувати. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у громадянина два пакетики з ймовірною наркотичною речовиною. Один з речовиною зеленого кольору рослинного походження, інший з порошкоподібною речовиною білого кольору.

Через деякий час на цьому ж блокпості, гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Упродовж спілкування військовослужбовців з водієм, службова собака правоохоронців зреагувала на наявність заборонених речовин у транспортному засобі. Під час проведення детального поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у громадянина пакет з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожу на наркотичну.

На місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту