У Чернігові гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ

На одному з блокпостів, що ведуть з міста Чернігова, гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Упродовж спілкування з військовослужбовцями водій поводився підозріло та ймовірно перебував у стані наркотичного сп’яніння. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у громадянина пакетик порошкоподібної речовини білого кольору, схожою на наркотичну, пакетик з ймовірною наркотичною речовиною зеленого кольору рослинного походження, насіння коноплі та електронні ваги. Від проходження медичного огляду на ознаки наркотичного сп’яніння водій відмовився.

На іншому блокпості гвардійці зупинили громадянина для перевірки документів. Під час спілкування службова собака зреагувала на сумку з речами чоловіка, яку він ніс з собою. У присутності свідків правоохоронці оглянули речі затриманого, де виявили пакет з ймовірною наркотичною речовиною зеленого кольору рослинного походження приблизною вагою 50 грамів.

В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту