У Чернігові гвардійці затримали 4 особи із забороненими речовинами - НГУ

За результатами служби за минулу добу чернігівськими гвардійцями було затримано та передано працівникам поліції 4 особи із ймовірними наркотичними речовинами. Вони підозрюються у скоєнні злочину за ст. 309 ч.1 Кримінального кодексу України.

Під час несення служби на блокпостах, що знаходяться у місті Чернігові, гвардійці здійснюють ретельну перевірку громадян та транспортних засобів. Даний контроль встановлений для забезпечення публічної безпеки містян та гостей міста. Так, на одному з блокпостів, правоохоронці зупинили маршрутний автобус для перевірки документів у водія та пасажирів. Під час огляду транспортного засобу службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в одного з пасажирів. При поверхневому огляді громадянина, у присутності свідків, правоохоронці виявили пакет з речовиною зеленого кольору рослинного походження зовні схожої на марихуану.

На іншому блокпості гвардійці зупинили громадянина, який рухався на велосипеді для перевірки документів. Упродовж спілкування з військовослужбовцями велосипедист поводився підозріло. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у чоловіка 2 пакетики порошкоподібної речовини білого кольору.

Окрім цього, військовослужбовці затримали ще двох осіб із ймовірними наркотичними речовинами. В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту