Тиждень без тривог: діти гвардійців відпочили у літньому таборі в місті Огре - НГУ
У місті Огре пройшов дитячий табір для дітей військовослужбовців Національної гвардії України, організований латвійським центром «Молода гвардія».
 
Дитячий латвійський табір проходив з 18 по 22 липня на чолі 4-го районного відділу центру «Яунцардзе». У таборі взяли участь діти загиблих і поранених бійців Нацгвардії України та гвардійців, котрі наразі приймають активну участь у бойових діях на території України.

«Ми раді вітати вас у нашому домі. Коли почалися бойові дії, я був в Україні і бачив жахи війни в Бучі, Ірпіні, Києві та Чернігові. Те, що там відбувається, не можуть зробити люди, вони справжні орки. Ви – майбутнє своєї країни, вам доведеться все відбудовувати. Ми обов’язково вам допоможемо у цьому», – сказав голова муніципальної ради регіону Огре Егіл Гельманіс.

Програмою було передбачено познайомити українських дітей з латвійськими яунцургами та їх життям. Діти українських військових мали змогу покращити рівень своєї англійської, знайти нових друзів та познайомитися з культурою і традиціями Латвії.

«У цій 5-ти денній програмі для українців обов’язковим є дотримання режиму як у наших молодих гвардійців: підйом, зарядка, сніданок. Ми намагалися зробити цей відпочинок не лише корисним, а й дуже цікавим для діток», – зауважив інструктор центру «Яунцардзе» Андріс Юшкінс.

Хлопці та дівчата познайомилися з чудовим містом Огре і його околицями, відвідали відомий парк розваг у місті Сігулда, сплавилися на байдарках річкою Гауя, побували у столиці Латвії – Ризі тощо.
 
Начальник відділу цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський від імені Нацгвардії подакував голові муніципальної ради регіону Огре Егілу Гельманісу та вручив нагрудний знак, за внесок у прийом цивільних українців у Латвії під час евакуації.
«Дуже вдячні нашим латвійським друзям за всебічну допомогу Україні. Саме у такі важкі часи можна побачити справжніх друзів», – зауважив начальник відділу цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський.
Нагадаємо, що літні табори для військовослужбовців ЗСУ та НГУ Центр «Молода гвардія» започаткував ще у 2017 році, щоб діти військових мали змогу відпочити, познайомитися з молодими латвійськими гвардійцями.
Перейти до вмісту