Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України доставили гуманітарний вантаж від благодійних організацій «We stand with Ukraine» (Ми з Україною), Всеукраїнського громадського об‘єднання «Правда», волонтерська асоціація «Злагода» (місто Бергамо, Італія) для мешканців села Терехове, Макарівського району, що на Київщині.
![IMG_0819](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img_0819-1024x683.jpg)
![IMG_0888](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img_0888-1024x683.jpg)
![IMG_0963](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img_0963-1024x683.jpg)
![IMG_0989](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img_0989-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/9092e3da-e2f8-4eec-8ee5-91af440ab7ce-1024x682.jpg)
Сьогодні вчергове, ми доставили засоби першої необхідності для людей, які постраждали внаслідок окупації рф. Це вже не перша наша співпраця з благодійниками. Неодноразово їх допомогу ми передавали нашим бійцям, які перебувають на лікуванні або ж цивільним, мирним мешканцям, які поки не можуть самостійно забезпечити себе засобами першої необхідності. Щоразу такі поїздки сповненні емоціями. З одного боку виникає співчуття, а з іншого почуття гордості, яким мужнім та героїчним може бути український народ», – прокоментувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ підполковник Алла Клачко.
Військовослужбовці Нацгвардії беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.