Гвардійці доставили гуманітарну допомогу мешканцям села Терехове - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України доставили гуманітарний вантаж від благодійних організацій «We stand with Ukraine» (Ми з Україною), Всеукраїнського громадського об‘єднання «Правда», волонтерська асоціація «Злагода» (місто Бергамо, Італія) для мешканців села Терехове, Макарівського району, що на Київщині.

Сьогодні вчергове, ми доставили засоби першої необхідності для людей, які постраждали внаслідок окупації  рф. Це вже не перша наша співпраця з благодійниками. Неодноразово їх допомогу ми передавали нашим бійцям, які перебувають на лікуванні або ж цивільним, мирним мешканцям, які поки не можуть самостійно забезпечити себе засобами першої необхідності. Щоразу такі поїздки сповненні емоціями. З одного боку виникає співчуття, а з іншого почуття гордості, яким мужнім та героїчним може бути український народ», – прокоментувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ підполковник Алла Клачко.    

Військовослужбовці Нацгвардії беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Перейти до вмісту