«Творення команди». Як військовий підрозділ стає згуртованою командою - НГУ

Гвардійці 50-го полку НГУ проходять спеціальні тренінги з командоутворення, котрі спрямовані на перетворення підрозділів у єдині та злагоджені команди. Такі заходи допомагають покращити взаємодію і комунікацію серед гвардійців. Комплекс вправ проводиться на спеціальній психологічній смузі перешкод де гвардійці випробовують власну фізичну та психологічну витривалість.

“Командоутворення – це надзвичайно важливий аспект будь-якої організації, але в армії він має особливе значення, – говорить майор Андрій Шевчук. – У нашій роботі ефективна комунікація та командна робота можуть стати питанням життя і смерті. Наші заходи з командоутворення спрямовані на зміцнення взаємин між нашими військовослужбовцями, покращення комунікації та формування згуртованої, ефективної команди”.

Ініціативи з командоутворення гвардійців включають два головних напрямки: навчальні операції та інтелектуальні й психологічні тренінги. Навчальні операції передбачають залученість гвардійців у спільне планування та виконання місій, розвиток лідерських навичок та побудову довіри в команді. Інтелектуальні та психологічні тренінги передбачають тренінги з комунікації, практичні вправи для покращення взаєморозуміння, вирішення конфліктів, а також навички управління стресом, контролю емоцій та підвищення психологічної стійкості.

“Переваги командоутворення численні, – продовжує майор Шевчук. – Воно покращує комунікацію, зміцнює довіру та допомагає військовослужбовцям розвивати лідерські якості. Наші солдати мають можливість вчитися один в одного та спільно долати перешкоди. Ці навички допомагають сформувати сильну, мотивовану команду, готову до виконання будь-яких завдань”.

Завдяки різноманітним заходам, спрямованим на фізичний, інтелектуальний та психологічний розвиток, наші військовослужбовці стають більш згуртованими, мотивованими та підготовленими до викликів військової служби. Командоутворення – це інвестиція в майбутній успіх наших воїнів на фронті та загальну ефективність підрозділу під час виконання службово-бойових завдань.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту