Тут я побачив справжнє обличчя «русского міра», – гвардієць-резервіст із Сумщини - НГУ

Гвардієць-резервіст із Сумщини про повернення до армійських буднів та війну, яка обов’язково завершиться перемогою України.

Харківщина з перших днів війни і нині – один з основних епіцентрів військового протистояння з окупантом. Протягом 50 днів ворог не гребує ні чим, використовуючи усі наявні калібри та хаотично атакує з неба. Дісталося за цей час і Лозівському району. Звідти родом Євген – нині гвардієць-резервіст.

 

«Окупанти стріляли вже звично для себе хаотично, відтак у моєму населеному пункті постраждало багато об’єктів – від території колишньої військової частини та кількох заводів і залізничних колій, до будинків місцевих. Потрощені будівлі, загиблі та поранені жителі. Бачив на власні очі ворожу розвідку в небі, роботу українських засобів ППО та підбиті безпілотники окупантів».

Менше року тому Євген закінчив строкову службу в частині Нацгвардії, відтак війна повернула гвардійця до його побратимів. До цього пліч-о-пліч з ними він виконував завдання в мирний час, нині взяв до рук знайому зброю та став до боротьби за власну країну.

«Дістаючись до місця дислокації частини, я на власні очі побачив справжнє обличчя «русского міра». Подекуди лише те, що від нього залишилося, як то понівечена більярдними пострілами українських воїнів військова техніка. Та більше емоцій від того, що лишили по собі окупанти: розбиті будинки та автівки, гори сміття та мотлоху. Чи не всі узбіччя – у «прострочених» сухпаях так званої «другої армії світу». З одного боку огида, з іншого – така собі мотивація зробити все, щоб жодної згадки про їх присутність ніколи не було на нашій землі».

 

Нині Євген зі своїми побратимами виконує завдання з пропускного режиму на стаціонарних блок-постах Сумщини. Область потроху оговтується і гвардійці допомагають їй в цьому, виконуючи свої безпосередні функції. Однак ніхто ні на хвилину не піддається ейфорії – ворог поряд, а значить є кому давати рішучу відповідь.

“Вже 50 днів загарбники своїми військовими злочинами самі нас щоденно мотивують. Мотивують давати жорстку та жорстоку відсіч. Ми готові боронити власну країну, увесь український народ готовий і робить це вже майже два місяці. Зізнаюсь, у мене окрім іншого ще й своя власна мотивації. Ворог зруйнував мої плани щодо весілля (посміхається), відтак своїй коханій я пообіцяв – відзначимо його одразу після нашої перемоги”.

Євген переконує, що як справжній чоловік дотримає слово перед коханою та родиною, а як справжній гвардієць перед українським народом.

І це говорить воїн, не про віру чи надію, це про чітку впевненість у нашій перемозі!

Східне ОТО

Перейти до вмісту