Тернопільські нацгвардійці отримали нагороди «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ - НГУ

Військовослужбовців тернопільського підрозділу Національної гвардії України нагородили нагрудними знаками «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ. Гвардійці відзначилися у боях поблизу населених пунктів Сєверне та Авдіївки Донецької області.  

Захисники на своїх позиціях вміло й ефективно відбивали атаки переважаючих сил противника і знищували особовий склад ворога. Навіть отримавши поранення, зберігаючи спокій, надали допомогу собі та побратимам і продовжили обороняти позиції. Після цього відзначені гвардійці успішно спланували та провели евакуацію поранених, чим врятували життя побратимів.

«Успішно виконати поставлену задачу допомогла наша активна й ефективна бойова підготовка. Найбільша мотивація для мене зараз – це змусити ворога якнайдалі відійти з нашої землі. Вдома на мене чекають рідні і я знаю, що заради них я маю зробити все можливе, щоб захистити державу від російської навали», – каже старший солдат Національної гвардії Юрій.

Дякуємо гвардійцям за самовідданість, стійкість та особисту мужність в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, професійну майстерність, сумлінне та бездоганне служіння українському народові!

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту