Сумські гвардійці відточують роботу зі зброєю до автоматизму - НГУ

Підрозділи сумської військової частини Національної гвардії України продовжують інтенсивний вишкіл з бойової підготовки. Левову частину підготовки бійці проводять на військовому стрільбищі.

Нинішні заняття звично складалися з двох обов’язкових компонентів – відпрацювання умов та заходів виконання стрільб, далі – безпосередня робота на стрільбищі.

«Аби довести роботу зі зброєю до автоматизму кожен боєць годинами займається так званими тренажами. Така робота дозволяє бути фактично одним цілим зі зброєю і у випадку її застосування дозволяє робити все дуже швидко та правильно. Переміщення зі зброєю, її споряджання та заряджання, ці всі деталі дуже важливі, вони дають перевагу над ворогом з бою», – розповідає інструктор з бойової підготовки Микола.

Також серйозна увага до роботи у двійках та трійках. Адже тактика малих груп – також один з видів військового мистецтва, що потребує постійних тренувань та відточення навичок.

«Кожен має знати своє місце та свою роль. Як під час наступу, так і під час оборони. І дуже важливою тут є робота кулеметника. Адже саме його шквальний вогонь здатен «притиснути» до землі ворога та надати перевагу власним підрозділам. Відпрацювання дій у складі бойових «двійок» та «трійок» є одним з ключових елементів бойової підготовки», – говорить боєць на псевдо Койот.

Бойова робота на стрільбищі – як підсумок інтенсивних тренувань. Тут кожен боєць частини знає порядок власних дій. Однак чітко розуміє-завжди є місце для поліпшення власних навичок та вмінь. Досвідчені інструктори, вмотивовані командири, професійні бійці. Формула дійсно якісної та професійної підготовки.


Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту