Суми відзначили 367-річницю від Дня свого заснування. Цього року урочистості пройшли під знаком вдячності військовослужбовцям та добровольцям.
Військові, громадськість та представники влади віддали шану загиблим борцям за незалежність України. А ще поклали квіти до підніжжя одного із засновників Сум – Івана Харитоненка.
Після цього відбулося урочисте вручення відзнак військовим, добровольцям, почесним громадянам міста. Зокрема, гвардійці були відзначені нагородами та відзнаками від командування ОТУ «Суми» та подяки від Сумської міської ради.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-3.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-1.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-1.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/4.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/5.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/6.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/7.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/8.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/9.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/11.jpg)
![13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/13.jpg)
![15](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/15.jpg)
![16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/16.jpg)
Попередній
Наступна
Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України