Сумські гвардійці-кулеметники провели збори з бойової підготовки - НГУ

Протягом кількох днів бійці військової частини 3051 Національної гвардії України відточували свої навички та вміння на спеціальних зборах кулеметників.

Вогнева та тактична підготовка, військово-інженерна та медична, а ще заняття зі зв’язку та топографії. Кулеметники частини підійшли до цього вишколу комплексно.

«Маневровість, щільність вогню та разюча бойова міць. Це все про роботу кулеметника, який здатний докорінно змінити ситуацію на полі бою. Щільний кулеметний вогонь не лише не дає ворогу підняти голову, а й забезпечує психологічний ефект», – розповідає боєць Олександр.

«Кулемет – це про серйозну вогневу потужність. Під час наступу чи оборони шквальний вогонь кулеметника здатен «притиснути» до землі ворога та надати перевагу власним підрозділам. І кожен з нас це розуміє, тому щоденно поліпшує свої навички, аби бути на «ти» з власним кулеметом», – говорить гвардієць Володимир.

Кульмінація зборів – стрільба. Тут кожен кулеметник мав підтвердити свій рівень, продемонструвати свої навички та довести, що знає свою зброю та її можливості.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту