Нетішинські гвардійці відпрацьовують навички стрільби з гранатометів - НГУ

Нетішинський підрозділ Національної гвардії України продовжує активно підтримувати та нарощувати бойову готовність, проводячи інтенсивні навчальні збори для своїх бійців.

З цією метою військовослужбовці підрозділу взяли участь у навчальних зборах для гранатометників, під час яких зосередилися на удосконаленні своїх навичок не лише на теоретичному рівні, але й шляхом виконання вправ з бойових стрільб.

Збори, які відбулися на спеціально облаштованому полігоні, були спрямовані на максимальне вдосконалення вмінь бійців у використанні гранатометів в умовах реальних бойових дій. На лінії зіткнення, під час штурмів, ворог застосовує велику кількість техніки – гранатомети є корисними для її знищення. Також вони є корисними для знищення живої сили противника і фортифікаційних споруд.

“Наші бійці повинні бути готові до будь-яких ситуацій. Гранатомети – це потужна й ефективна зброя, яку треба вміло використовувати. Тому ми вкладаємо значні зусилля у тренування наших гранатометників”, – підкреслив інструктор з бойової підготовки на псевдо Оскар.

Під час тренувань бійці пройшли серію інтенсивних вправ, спрямованих на підвищення точності стрільби, швидкості реакції та ефективності взаємодії у складі розрахунків. Важливою частиною занять була також робота над тактичними аспектами використання гранатометів в різних сценаріях.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту