Сумські гвардійці-кінологи провели практичний тренінг з дресирування службових собак - НГУ

Воїни кінологічного взводу військової частини 3051 НГУ провели черговий практичний та теоретичний вишкіл. Нині було проведено тренінг-семінар на тему «Відпрацювання навичок загального курсу дресирування. Розвиток мотивації».

Кінологи військової частини щоденно працюють зі своїми службовими собаками задля поліпшення їх вмінь та навичок. Командир кінологічного взводу Олександр акцентує – ці заняття мають серйозне практичне підґрунтя. 

«Заняття з послуху, затримання правопорушника по запаховому сліду, пошуку та виявленню зброї, набоїв та вибухових речовин – це наша безперервна робота та наука. Адже послух – не менш важливий розділ в роботі зі службовими собаками ніж затримання умовного правопорушника. Навички цього розділу забезпечують керування собакою в будь-якій обстановці», – говорить Олександр.

Нинішні заняття – зі спеціалістами всеукраїнського масштабу. Цього разу допомагала в навчанні кінологів частини учасниця чемпіонату світу з IGP, інструктор Кінологічної спілки України з робочих якостей Олена Протопопова.

«Я завжди рада допомогти спеціалістам підвищити свою кваліфікацію в питаннях підготовки собак. Приємно бачити, що кінологи Національної гвардії мають міцний фундамент, знання та навички в підготовці собак. Потрібно тільки працювати, вдосконалюватися та мати шалену мотивацію ставати ще більше кваліфікованими та професійними», – резюмувала Олена.

Дійсно, після кожного подібного заняття чи тренінгу кінологи військової частини 3051 НГУ беруть для себе певні новації та впроваджують їх на практиці у підготовці службових собак. Адже усі ці деталі важливі, коли мова йде про успішне виконання завдань за призначенням.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту