Сумські гвардійці-кінологи провели міжвідомчі практичні заняття - НГУ

Гвардійці кінологічного взводу 11 окремого батальйону, який дислокується на Сумщині, спільно з кінологами з Національної поліції провели спільні заняття. 

Учасники занять моделювали ситуації затримання умовного правопорушника, активно використовували піротехнічні вироби, що дозволило створити умови, наближені до реальних, а також перевірили здатність кінологічних пар витримувати тиск.

«Такі спільні заняття в нас проходять не вперше, тут ми ділимось досвідом тренування та використання службових собак під час виконання завдань, що покладені на наш підрозділ. Допомагаємо один одному вирішувати питання повʼязані з навчанням наших чотирилапих напарників. Ми виконали програму практичних занять у повному обсязі», – говорить кінолог Денис. 

Першу ситуацію моделювали з автотранспортом. За сценарієм, водій застосовував фізичну силу та вогнепальну зброю щодо правоохоронця, а службовий пес знешкоджував потенційного зловмисника. Згодом відпрацьовували штурм окопу та зачищення його від ворога. Останнім було завдання в приміщенні, де потрібно було виявити та знешкодити озброєну особу.

До участі у заняттях залучили суддю Кінологічної Спілки України з робочих якостей, помічника судді в захисному розділі/фігуранта вищої категорії Андрія Сахна.

«Завжди приємно працювати з такими цілеспрямованими та досвідченими кінологічними парами. Їх рівень постійно зростає. А ще очевидний факт, що вся кінологічна служба в підрозділах МВС загалом розвивається в правильному руслі», — резюмує Андрій Сахно.

Нагадаємо, військовослужбовці 11-го окремого батальйону Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії пройшли випробування важкими боями на Чернігівщині та Луганщині, і є питомою складовою Сил оборони України.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту