Понад місяць деякі міста та села Сумщини провели під окупацією російських загарбників. Після звільнення область ні на день не зупиняє роботу над підвищенням свого бойового потенціалу та можливої повторної зустрічі з російськими військами.
![280527310_298267035808392_6304329978103458430_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280527310_298267035808392_6304329978103458430_n.jpg)
![280328863_298266915808404_4255308408195446396_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280328863_298266915808404_4255308408195446396_n.jpg)
![280791454_298266962475066_8382643662744557975_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280791454_298266962475066_8382643662744557975_n.jpg)
![279878769_298266959141733_8042209201081647760_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279878769_298266959141733_8042209201081647760_n.jpg)
![279916155_298266935808402_387519558333872888_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279916155_298266935808402_387519558333872888_n.jpg)
![280593866_298267022475060_2667855342734438359_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280593866_298267022475060_2667855342734438359_n.jpg)
Попередній
Наступна
Сумські гвардійці не лише самі готують фортифікаційні споруди та підвищують свій бойовий вишкіл, а й активно допомагають це робити представникам добровольчих формувань регіону.
«Наше добровольче формування – це люди різних професій та соціальних прошарків. І в мирний час ми займалися на розбудову своїх міст та сіл. Однак коли ворог не просто прийшов на нашу землю, а здійснював тут свідомі звірства протягом місяця, ми всі чітко вирішили – наступного разу ми будемо в готовності зустріти його та покарати за усі ті діяння, що він чинив на нашій Сумщині, – говорить представник добровольчого формування Артем. – Бійці Нацгвардії – справжні професіонали своєї справи, тож сьогодні від них ми отримали ті практичні навички, які за необхідності стануть нам в нагоді».
Важлива роль в цьому процесі – гвардійських інструкторів з бойової підготовки. Сьогодні наші бійці вчили базовим навичкам використання автоматичної зброї та поводження з нею тих, хто вирішив саме з нею в руках бути готовим дати «по зубах» окупантам.
«Починаючи від усіх так званих азів – будови автомата та заходів безпеки під час виконання бойових стрільб, до практичного їх виконання – правильного прицілювання, положення для виконання стрільби – всьому цьому ми вчили сьогодні бійців добровольчого формування. Вони чітко усвідомили для себе – будуть боронити свою земля зі зброєю в руках, відтак наше завдання – навчити поводитися з нею професійно», – розповідає гвардійський інструктор з бойової підготовки Юрій.
Сьогоднішній стан бойового вишколу гвардійців та добровольців – яскравий доказ того, що вся Сумщина свідомо згуртувалася навколо головної мети – не дати жодного шансу російським окупантам топтати рідну землю та посягати на її незалежність.