Страшний сон для ворога. Як навчаються снайпери бригади “Червона Калина” (ВІДЕО) - НГУ

Під час спеціальних тренувань снайпери бригади “Червона Калина” Національної гвардії України відпрацьовували нові навички та вдосконалювали вже здобуті знання. Снайпери бригади постійно змінюють свої методики та підлаштовують їх до реалій сучасної війни.

“Відбулись спеціальні збори зі снайперами бригади “Червона Калина”. Стрільба з альтернативних позицій. Стрільба під навантаженням. Також відпрацьовували питання стрільби по рухомих цілях. Наразі військовослужбовці мають різний рівень підготовки. Тому одні військовослужбовці в нас вдосконалюють свої навички, а інші їх здобувають. Метою цих зборів є підготовка особового складу до виконання завдань в зоні бойових дій”, – розповідає інструктор, який працював зі снайперами.

Кожен снайпер має не тільки бути влучним, але й ідеально розуміти роботу та особливості своєї зброї. Велику увагу також необхідно приділяти маскуванню та облаштуванню позицій з яких ведеться вогонь.

“Напевно, найбільше, що я винесла з уроків відпрацювань з нестандартних положень – це знайти собі своє зручне положення. Оскільки фізіологія кожної людини різна. Снайпер має бути скритний, снайпер має бути добре влаштований на позиції. І якщо всі ці моменти йому на руку – то наш ворог буде уражений”, – каже снайперка бригади з позивним Калина.

Не існує межі досконалості. Саме таким принципом оперують снайпери бригади “Червона Калина”. Вони завжди розвиваються, вдосконалюються та готові до знищення ворога.

Про те, як снайпери “Червоної Калини” навчаються знищувати ворогів, дивіться у сюжеті.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту