Рівненські нацгвардійці відпрацьовують тактику дій малими групами - НГУ

Нещодавно, під час бойового злагодження, військовослужбовці рівненського підрозділу Національної гвардії України вдосконалювали навички з тактичної підготовки. В межах таких занять рівненські нацгвардійці відпрацювали взаємодію підрозділів аеророзвідки та піхоти, пересування бойовими порядками, реагування на контакт, виявлення засідок.

Ці навички є необхідними для ведення сучасних бойових дій, адже дозволяють ефективно знищувати засоби та сили противника і мінімалізувати ризики для особового складу. Як розповідає нацгвардієць Вадим, під час стрілецького бою, коли біля тебе все вибухає чи горить, тобі важливо орієнтуватися на полі бою, вміло відпрацювати по ворогу, правильно пересуватися і підтримувати звʼязок зі своїм відділенням.

«Я вже маю досвід виїзду в зону ведення бойових дій і ми регулярно проходимо таку кількаетапну підготовку. Я пересвідчився на власному досвіді, що години виснажливих тренувань здатні врятувати життя на полі бою. Тому навіть на фронті, за можливості, ми організовували заняття з вогневої, медичної і тактичної підготовки», – ділиться досвідом Вадим.

За словами командира резервного взводу старшого лейтенанта Віктора Степановича, ключовою  на фронті є піхота.

«Не дивлячись на те, що артилерія і оператори безпілотних літальних апаратів нищать ворожу техніку і живу силу противника, піхотинці зачищають населені пункти, беруть участь в штурмах і активній обороні. Тому ми під час бойового злагодження звертаємо особливу увагу на тактичну підготовку», – коментує командир резервного взводу.

Перейти до вмісту