Столичні правоохоронці виявили трьох чоловіків з наркотичними речовинами - НГУ

Під час несення служби на блокпостах столиці гвардійці 25 бригади імені князя Аскольда Північного ОТО НГУ, спільно з представниками ДПСУ та Нацполіції виявили трьох чоловіків, у яких були при собі речовини, ймовірно наркотичного походження.

На одному з блокпостів міста Києва був зупинений для перевірки громадянин – під час огляду особистих речей якого було виявлено два зіп-пакети з речовиною білого кольору, ймовірно, амфетамін.

На іншому блокпості гвардійці, спільно з прикордонниками зупинили для перевірки маршрутне таксі, де виявили громадянина, який поводився неадекватно та мав ознаки наркотичного спʼяніння.

В ході проведення поверхневої перевірки в одній з кишень чоловіка, було виявлено згорток з речовиною невстановленого походження, зі слів затриманого «солі».

Пізніше правоохоронці затримали громадянина, пасажира таксі, під час огляду особистих речей, завдяки службовій собаці, у нього було виявлено згорток з речовиною зелено-коричневого кольору, ймовірно марихуаною.

На місце затримання були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин події, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту