Столичні правоохоронці виявили двох чоловіків з наркотичними речовинами - НГУ

Під час несення служби на блокпостах столиці гвардійці 25-ї бригади імені князя Аскольда Північного об’єднання Нацгвардії, спільно з представниками Державної прикордонної служби України виявили двох чоловіків з речовинами наркотичного походження.

На одному з блокпостів міста Києва був зупинений для перевірки громадянин, під час огляду особистих речей якого було виявлено згорток фольги з речовиною білого кольору, ймовірно, «Амфетамін».

На іншому блокпості гвардійці, спільно з прикордонниками зупинили пішохода, який намагався пройти територією блокпоста для перевірки його документів та особистих речей.

В ході проведення поверхневого огляду в одній з кишень чоловіка, завдяки кінологу зі службовою собакою, в особистих речах перехожого виявлено коробку з пігулками невстановленого походження.

На місце затримання були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин події, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту