Столичні нацгвардійці виявили особу із підробленими документами та затримали трьох громадян із забороненими речовинами - НГУ

28 січня на одному з блокпостів, правоохоронці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування з військовослужбовцями водій почав помітно нервувати. Завдяки пильності правоохоронців з’ясувалось, що посвідчення водія має сліди підробки. Чоловіка передали працівникам поліції для з’ясування подальших обставин.

У той же день, вартуючи спільно з представниками Нацполіції, гвардійці затримали трьох громадян за підозрою у скоєнні злочину за ст. 309 Кримінального кодексу України. Речовини передали на експертизу, слідство триває. 

Під час несення служби гвардійці зупинили чоловіка, у якого під час поверхневого огляду виявили колбу з таблетками, зі слів затриманого “Метадон”. На місце служби було викликано слідчо-оперативну групу, а речовину передали на експертизу. 

Наступного дня гвардійці також затримали двох осіб із забороненими наркотичними речовинами. На місце події були викликані слідчо-оперативні групи, а затриманих передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин.

Національна гвардія України спільно з підрозділами МВС забезпечує громадський порядок, дотримання громадянами комендантської години, виявлення осіб причетних до діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника і незаконних збройних формувань.

Перейти до вмісту