![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231101_101550.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231101_101218.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231101_102332.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231101_102429.jpg)
З кожним днем надворі стає холодніше. Чим нижча температура, тим більш актуальними для захисників стають тепло, гаряча їжа, сухі одяг та взуття.
І дуже добре що це розуміють не лише тилові служби військових частин, а й небайдужі громадяни, які допомагають нашому війську. Так, нещодавно колектив «Київського професійного енергетичного коледжу» вирішив долучитись до співпраці з представниками Національної гвардії України, і передав виготовлені працівниками коледжу мобільні металеві печі-«буржуйки». І вже найближчим часом вони будуть зігрівати наших бійців на передовій.
«Від імені Національної гвардії України хочу щиро подякувати вашому колективу за співпрацю. Ви, як і тисячі волонтерів по всій країні наш надійний тил і опора. Спільними зусиллями ми обов’язково здобудемо перемогу», − висловив теплі слова вдячності колективу професійного енергетичного коледжу офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ майор Руслан Дорохов.
Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ
Відділ стратегічних комунікацій НГУ