Гвардійці провели тренінг для школярів з хімічного та радіаційного ураження - НГУ

Військовослужбовці відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та 27 окремої Печерської бригади НГУ організували та провели профорієнтаційні заходи та заняття з хімічного та радіаційного захисту для учнів загально-освітньої школи           № 308 Деснянського району міста Києва.

Школярам розповіли про небезпеку ураження хімічною, радіаційною зброєю. А потім продемонстрували засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри та на практиці відпрацювали як правильно та швидко одягати протигази й костюми радіаційного та хімічного захисту.

«Наша держава зараз, як ніколи раніше, має потребу у вмотивованих і освічених громадянах. У Національній гвардії України є два  вищих навчальних заклади, які готують висококваліфікованих спеціалістів у військовій сфері. Ми чекаємо вас у наших лавах і маємо надію, що ви будете свідомо обирати майбутні професії. Хочемо також дати вам базові знання для вашої власної безпеки і безпеки ваших близьких. Знання, які рятують життя, потрібні кожному», – звернулась до присутніх начальник групи відділу цивільно-військового співробітництва НГУ підполковник Алла Клачко.

Крім того, гвардійці надали поради та алгоритм дій у разі виникнення хімічного, радіаційного ураження.

«Діти були в захваті від проведених занять, здобули корисну інформацію та з нетерпінням чекають на нові зустрічі на тренінгах за іншими напрямками», – зазначила т.в.о. директора школи Вікторія Щавінська.

 

 

Перейти до вмісту