Спека, яка ледь не вартувала життя: кропивницькі гвардійці допомогли чоловіку, у якого через спекотну погоду стався інсульт - НГУ

64-річний мешканець Кропивницького Олег виїхав у справах ранком, не очікуючи, що день приготує йому неприємний сюрприз. Далося взнаки певне перевантаження і виснажуюча спека: чоловіку стало зле при виїзді з міста. Якраз поруч знаходився блок-пост нацгвардійців. Олег звернувся до військовослужбовців, які несли службу на цьому блокпості. Він повідомив, що почувається настільки погано, що не може керувати власним авто.

Нацгвардійці негайно зателефонували до станції швидкої медичної допомоги та викликали карету швидкої. Кожна хвилина була дорогоцінною, тому з допомогою не зволікали. По приїзду бригади швидкої допомоги виявилося, що у чоловіка усі ознаки інсульту. Його оперативно доправили до медичного закладу.

Гвардійці говорять, що надзвичайні події різного характеру, на жаль, не рідкість на автошляхах. Потрібно бути постійно напоготові, діяти швидко та ефективно, щоб допомоги у будь-якій ситуації.

Під час літньої спеки у людей із серцево-судинними захворюваннями часто трапляються загострення. Якщо маєте такі захворювання, радимо утримуватись від перевантажень, непровітрюваних приміщень та тривалого перебування під сонцем.

Перейти до вмісту