![288459902_398854005612690_632362199945357767_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/288459902_398854005612690_632362199945357767_n.jpg)
![288273080_398854048946019_2076952613966338125_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/288273080_398854048946019_2076952613966338125_n.jpg)
Попередній
Наступна
Вже майже чотири місяці наші військовослужбовці захищають державу від окупантів після повномасштабного вторгнення.
Разом із військовими боронять Україну і волонтери, медики, громадські організації і небайдужі громадян, які надають бійцям значну допомогу.
У якості благодійної допомоги гвардійці отримали 3 квадроцикли та 600 аптечок.
Аптечки буде передано в найближчий дні до підрозділів, які виконують задачі безпосередньо у районі введення активних бойових дій. Квадроцикли застосовуватимуться для виконання різного роду завдань, зокрема охорони громадського порядку у парковій зоні, а також деяких завдань за умов бездоріжжя.
Завдяки налагодженій співпраці з громадськими організаціями, благодійними фондами та державними установами різних форм власності для потреб НГУ було надано велику кількість спорядження, санітарних автомобілів різного класу та медичного майна, яке використовується підрозділами НГУ в районах бойових дій.
Вдячні всім, хто допомагає нашим захисникам.
Разом ми переможемо!