Спецпризначенці “Омеги” знешкодили понад 20 окупантів ударами з дронів - НГУ

Аеророзвідники груп спеціального призначення “Омега” продовжуть професійно ліквідовувати ворогів на південному та східному напрямках за допомогою дронів-камікадзе та скидів з коптерів.   

Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Так, окремими штурмовими загонами FPV- та БПЛА-розвідки “Омеги” на південному та східному напрямках під час проведення аеророзвідки виявлялася та вражалася ворожа піхота, бліндажі та боєкомплект. 

“Окремим шутрмовим загоном спеціального призначення “Омега” , а саме розрахунком FPV під час проведення аеророзвідки було виявлено та одразу здійснено виліт на ціль – бліндаж з особовим складом російських окупаційних військ. Втрати противника: склад з боєприпасами, в особовому складі: 5 – триста, 2 – двісті”, – сказав полковник Микола Уршалович. 

За результатами роботи операторів FPV-дронів та коптерів підтверджено ураження понад 20 окупантів, 120-мм міномету із боєкомплектом та польового складу.

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту