Понад 100 уражених одиниць ворожої техніки записали на свій рахунок гвардійці з 27 Печерської бригади - НГУ

Протягом тижня групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили та нанесли ураження широкій номенклатурі російської техніки. Зокрема, ударами з неба знищено 3 та пошкоджено 13 танків противника. 

Про це, в четвер, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“На східному та південному напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили і знищили: 3 танки, 3 бойові броньовані машини, 3 самохідних артилерійських установки, 8 одиниць автомобільної техніки. А також пошкодили 13 танків, 19 бойових броньованих машин, 33 гаубиці, 19 одиниць автомобільної техніки, 14 бліндажів,” – відзначив полковник Микола Уршалович. 

Всього ж за тиждень силами і засобами розрахунків безпілотних авіаційних комплексів НГУ було виявлено 192 цілі противника,  частина яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони була знищена або виведена з ладу.

Сили оборони України, зокрема і нацгвардійці, продовжують професійно та сумлінно виконувати свій обов’язок і роблять усе можливе для якнайшвидшого очищення території України від окупантів та загарбників. 

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту