Спартанська дисципліна: як тренуються бійці «Гвардії наступу» (ВІДЕО) - НГУ

Підрозділи бригади «Спартан» постійно тренуються. Цей процес націлений на досягнення високого рівня професіоналізму, дисципліни та бойової готовності військовослужбовців. Вони готуються до жорсткого протистояння ворогу задля звільнення окупованих територій України.

Гвардійці відточують свою майстерність у володінні зброєю та вправність у роботі з військовою технікою, відпрацьовують тактику штурму та придушення вогню противника, дії в обороні та наступі.

«Сьогодні відпрацьовувались бойові стрільби підрозділів, розпочали зі штурмів позицій, зачистки окопів. Далі відпрацювали роботу військовослужбовців з різних видів озброєння, а саме гранатомети, великокаліберні кулемети, а також зенітні установки», – зазначає офіцер Нацгвардії Зевс.

Тренування максимально наближені до реальних бойових дій. Максимум уваги приділяється розвитку мобільності, комунікації, злагодженості підрозділів. Цілий ряд навичок та дій доводиться до автоматизму.

«Ці заняття націлені на те, щоб бійці вправно працювали з будь-яким озброєнням та могли усувати будь-які непередбачувані ситуації, що можуть виникнути під час бойових дій», – додає Зевс.

Завдяки щоденним тренуванням бійці бригади «Спартан» підвищують свою ефективність та впевненість під час виконання бойових задач на полі бою. Від цього великою мірою залежить успіх у виконанні поставлених задач.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту