В Міжнародний день волонтера відбулась творча зустріч заслуженої діячки мистецтв України, волонтерки, солістки Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України з ліцеїстами Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.
![407954043_861553159306278_2905779159986273838_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407954043_861553159306278_2905779159986273838_n.jpg)
![408690520_861553149306279_8661146027335633597_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408690520_861553149306279_8661146027335633597_n.jpg)
![406875788_861553139306280_5281584060471957094_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406875788_861553139306280_5281584060471957094_n.jpg)
Попередній
Наступна
Учні захоплено, щиро і емоційно сприйняли розповідь артистки про її творчий і волонтерський шлях, долучались до виконання авторських пісень і ще довго спілкувались після завершення виступу артистки.