Сьогодні у Львові вшанували Героя України полковника Владислава Аллерова - НГУ

Минув рік з дня загибелі командира Окремого загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України полковника Владислава Аллерова. У Львові пам’ять полеглого новітнього героя вшанували рідні, побратими та друзі. 

У Гарнізонному Храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась молебень за загиблим. 

Покласти квіти на Марсовому полі до могили полковника Владислава Аллерова прийшло кілька сотень людей. Серед усіх  командування  Національної гвардії України Західного оперативно-територіального об’єднання, військових частин, побратими та друзі. 

Полковник Владислав Аллеров загинув 30 травня минулого року на Харківщині під час виконання бойового завдання. Тоді, він разом з побратимами, здійснювали  ударно-штурмові дії по знищенню противника. Одного з побратимів поранило, полковник Аллеров організував евакуацію та продовжив працювати проти ворога. На жаль, ворожа артилерія обірвала його життя. Поховали полковника Владислава Аллерова на Марсовому полі у місті Львові. 

12 грудня 2022 року Указом Президента 892/2022 полковнику Владиславу Аллерову присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордену Золота Зірка. Посмертно. 

Спочивай з миром. Помстимося.

Перейти до вмісту