Сьогодні підполковнику Національної гвардії України, командиру ОЗСП «Aзов» Денису Прокопенку виповнюється 31 рік - НГУ
За 8 років відважної та звитяжної служби підполковник Прокопенко вписав свій підрозділ у героїчну історію України!
 
Відданість українському народові та своїй землі, професіоналізм та офіцерська гідність Дениса Прокопенка стала взірцем для молодих захисників та мотивацією до боротьби!
 

 З 2017 року підполковник Денис Прокопенко, позивний «Редіс», очолює ОЗСП «Азов» . Із ворогом на Донбасі він воює з 2014 року. До призначення на свою нинішню посаду офіцер командував у «Азові» взводом і ротою. У серпні 2019 року на столичному Хрещатику капітан Прокопенко отримав із рук Президента України Володимира Зеленського орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Ще будучи ротним, Денис виклав своє ставлення до війни з путінським рашизмом так: «Я вважаю, що ми досить міцні, щоб кров’ю і потом відвойовувати нашу землю, а не йти на якісь подачки від Росії. Нам не потрібна як подарунок земля, що і так належить нам. Це неправильно. Ми повинні відстоювати свою землю і не маємо права віддавати Донбас в жодному разі…».

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі Указом Президента України № 148/2022 від 19 березня 2022 року на той час іще майору Прокопенку Денису Геннадійовичу присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка». 

Нині підполковник Прокопенко знаходиться у полоні, звідки ми чекаємо його якомога швидше!
 
Віримо, дякуємо і пишаємося!
Перейти до вмісту