Сім’ям загиблих нацгвардійців вручили посмертні нагороди «За мужність» - НГУ

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджено сім гвардійців 31 бригади НГУ орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України разом з командиром 31 бригади НГУ вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців.

«Пам’ять буде вічна. Ми пам’ятаємо про героїчні подвиги гвардійців, які ціною власного життя виборювали свободу та мир. Ми продовжуємо боронити кордони Батьківщини та гнати ворога з теренів нашої землі, щоб подвиг полеглих героїв назавжди залишився в пам’яті та серцях кожного українця», – наголосив генерал-лейтенант Володимир Гордійчук.

Командир 31 бригади зауважив: «Всі полеглі гвардійці — герої, адже вони поклали своє життя за свободу і суверенітет нашої держави. Ми пам’ятатимемо їх мужність доки живемо».

Командування Центрального оперативно-територіального об’єднання приділили увагу кожній сім’ї та запевнили, що і надалі будуть допомагати та підтримувати.

Вручили ордени «За мужність» III ступеня рідним загиблих героїв й на Одещині. Державні нагороди за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету і територіальної цілісності присвоєно указом Президента України. Вручив нагороди рідним загиблих нацгвардійців голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер зі словами:

«Сьогодні хочеться ще раз подякувати нашим захисникам. За те, що ми маємо змогу просто жити, прокидатися зранку, робити свої справи… Дякую всім, хто боронить нашу країну, її незалежність та суверенність, її Конституцію. І не вистачить слів подяки всім тим сім’ям, що втратили своїх рідних – полеглих героїв України. Ми всі перед вами стоїмо на колінах».

Військовослужбовці Національної гвардії України з перших днів війни разом з усіма силами оборони встали на захист рідної землі та невпинно день у день продовжують вибивати російських окупантів із наших рідних земель.

Схиляємо голови перед захисниками, які віддали свої життя за єдність України, за світле майбутнє нашого народу, встановлення миру і спокою на рідній землі та низько вклоняємось батькам та рідним наших Героїв.

Шануємо наших захисників!

За матеріалами військових частин

Перейти до вмісту