Школярі — це не лише учні, але й активні учасники благодійних заходів.
Учні столичної школи №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе вирішили взяти ініціативу у свої руки та допомогти українським військовим. Вони організували благодійний футбольний матч, щоб зібрати кошти на покупку необхідного обладнання для захисників країни.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0285.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0283.jpg)
Вчителі також приєдналися до ініціативи, підтримуючи та допомагаючи школярам.
Після завершення благодійного матчу було зібрано значну суму грошей, яка була використана на придбання плащів анти-тепловізорів для військових 22 окремої бригади Національної гвардії України.
«Такі ініціативи не лише сприяють допомозі тим, хто захищає країну, а й навчають дітей важливості взаємодопомоги та спільної відповідальності за долю країни. Школярі цієї школи продемонстрували приклад відданості та громадянської позиції, який може стати взірцем для інших учнів та шкіл»,- зазначила офіцер відділу ЦВС майор Савченко Ірина.
Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.
Вдячні всім, хто допомагає нашим захисникам.
Переможемо разом!
Відділ цивільно-військового співробітництва