Школярі організували благодійний футбольний матч, щоб зібрати кошти на покупку необхідного обладнання для військових - НГУ

Школярі — це не лише учні, але й активні учасники благодійних заходів.

Учні столичної школи №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе вирішили взяти ініціативу у свої руки та допомогти українським військовим. Вони організували благодійний футбольний матч, щоб зібрати кошти на покупку необхідного обладнання для захисників країни.

Вчителі також приєдналися до ініціативи, підтримуючи та допомагаючи школярам.

Після завершення благодійного матчу було зібрано значну суму грошей, яка була використана на придбання плащів анти-тепловізорів для військових 22 окремої бригади Національної гвардії України.

«Такі ініціативи не лише сприяють допомозі тим, хто захищає країну, а й навчають дітей важливості взаємодопомоги та спільної відповідальності за долю країни. Школярі цієї школи продемонстрували приклад відданості та громадянської позиції, який може стати взірцем для інших учнів та шкіл»,- зазначила офіцер відділу ЦВС майор Савченко Ірина.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Вдячні всім, хто допомагає нашим захисникам.

Переможемо разом!

Відділ цивільно-військового співробітництва

Перейти до вмісту