Мінна безпека для школярів - НГУ

Цивільне населення в Україні і далі стикається з реальною загрозою мін і нерозірваних вибухових пристроїв. Щоб убезпечити дітей від цієї загрози та підвищити їх обізнаність військовослужбовці  27 Печерської бригади  Національної гвардії України провели заняття з інженерної підготовки та мінної безпеки для школярів столичної школи №64.   

Під час навчання діти вивчали основні принципи безпеки, розпізнавання небезпечних об’єктів та дії в небезпечних ситуаціях.

Діти з цікавістю слухали інформацію та задавали запитання, розуміючи серйозність цієї проблеми.

«Навчання з інженерної та мінної безпеки для школярів є важливою складовою стратегії запобігання нещасним випадкам у зоні конфлікту чи після його завершення. Ці заняття не лише забезпечують дітей знаннями про потенційні небезпеки, але й навчають реальним навичкам, які можуть врятувати їхні життя та життя їхніх ровесників. Також варто підкреслити важливість співпраці між військовими та цивільними у забезпеченні безпеки та захисту населення» – зазначила офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ майор Савченко Ірина.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту