Сестрі загиблого героя, який захищав Маріуполь, вручили його орден - НГУ

Більш як 80 днів українські військові тримали оборону Маріуполя. Ціною власних життів та надлюдських зусиль захисники Маріуполя відтягнули на себе велику частину військ противника.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдат Бельченко Олександр Сергійович був нагороджений орденом «За мужність» II ступеня (посмертно).

Орден отримувала сестра загиблого Юлія. Його вручили начальник Чернівецької обласної військової адміністрації та командир військової частини Національної гвардії України в Чернівцях.

«Ми будемо пам’ятати всіх і кожного. Ми завжди будемо поруч з родинами загиблих Героїв. Будемо допомагати вам вирішувати всі життєві негаразди. Слава Героям України!», – зазначив командир військової частини, полковник Вадим Швець.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Перейти до вмісту