Сапери Нацгвардії знешкодили 25 вибухонебезпечних предметів на деокупованих теріторіях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують пошуки вибухонебезпечних предметів на територіях Херсонщини, з яких відійшла вода після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Трьома групами розмінування зі складу зведеного загону з розмінування, які мають відповідну техніку, продовжується пошук вибухонебезпечних предметів на територіях з яких відійшла вода. Протягом минулого тижня було обстежено близько 113 гектарів територій», – сказав він.

Водночас він розповів, що сапери Нацгвардії виконують завдання з розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях.
Загалом інженерні підрозділи НГУ за тиждень обстежили близько 1 163 га місцевості і знешкодили 25 вибухонебезпечних предметів.
Нагадаємо, що близько 2:50 ночі 6 червня 2023 російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської ГЕС на тимчасово окупованій території Херсонської області. Внаслідок цього теракту почався неконтрольований спуск води з Каховського водосховища – під водою опинилися десятки населених пунктів. Цей злочин став однією з найбільших рукотворних катастроф у Європі за останні десятиліття.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту