Розвідники Нацгвардії виявили понад 560 ворожих цілей - НГУ

За тиждень розвідники Національної гвардії України виявили 567 цілей противника, частину з яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони знищили або вивели з ладу.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

«Всього за тиждень розвідники Національної гвардії виявили 567 цілей противника, частину яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони, було знищено або виведена з ладу», – зауважив він.

Полковник Микола Уршалович також підкреслив, що підрозділи розвідки НГУ виконують завдання на усіх напрямках ведення бойових дій. Безпілотна авіація Нацгвардії, зокрема, виконує завдання на Лиманському та Херсонському напрямках.

«Безпілотною авіацією Національної гвардії на минулому тижні здійснено 4 вильоти. У результаті було виявлено: 3 танки, 2 бойові броньовані машини, 5 гармат та 7 одиниць автомобільної техніки. Підрозділи артилерії Сил оборони нанесли вогневе ураження по виявленим цілям», – сказав він.

Воїни-гвардійці мужньо боронять Україну на всіх рубежах!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту