Гвардійці ліквідували понад 360 загарбників за тиждень - НГУ

На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України ліквідували 362 окупантів, знизивши бойовий потенціал ворога вздовж всієї лінії зіткнення.

Про це, в четвер, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 362 окупантів, з яких 155 – назавжди», – сказав він.

За словами Миколи Уршаловича, гвардійці також знищили три танки, одну бойову машину піхоти, одну бойову броньовану машину, один  бронетранспортер, два МТЛБ, три артилерійські системи, два міномети, 12 одиниць автомобільної техніки, три укриття для особового складу, два польових сховища з боєприпасами та два комплекси системи РЕБ.

Окремо він відзначив нацгвардійців-аеророзвідників з 27 Печерської бригади, які виконують завдання на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках.

«Групи аеророзвідки 27 Печерської бригади, виявили і знищили: один танк, два одиниці іншої броньованої техніки, один артилерійську систему, 4 вантажівки», – зазначив Микола Уршалович.

Водночас полковник Микола Уршалович зазначив, що підрозділи спеціального призначення НГУ на Бердянському та Мелітопольському напрямках вкотре продемонстрували свою ефективність. Вони знешкодили 22 окупантів та один БТР, одну ББМ та одну БМП.

Артилеристи Нацгвардії впродовж тижня виконали 1400 вогневих завдань, забезпечуючи вогневу підтримку Сил оборони.

«На Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Бердянському, Мелітопольсокому та Херсонському напрямках гвардійці-артилеристи знешкодили 160 осіб противника, з них 48 – назавжди. Також підтверджено знищення: 11 укриттів для особового складу, 16 одиниць військової техніки та подавлено 113 спроб штурмових дій піхоти противника», – підкреслив Микола Уршалович.

Усі захисники України самовіддано та професійно продовжують виконувати найголовнішу місію – звільнення української землі від окупантів та загарбників.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту