Розвідники Нацгвардії виявили понад 500 цілей противника - НГУ

Минулого тижня підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал вздовж всієї лінії зіткнення. Розвідники Нацгвардії виявили понад 500 цілей противника, частину з яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони, знищили або вивели з ладу.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Підтверджено знешкодження 308 окупантів, з яких 108 – назавжди, знищено 4 танки, 7 бойових машин піхоти, 10 бойових броньованих машин, 15 бронетранспортерів, три МТЛБ, дві артилерійські системи, три міномети, один ЗРК, 22 одиниці автомобільної техніки, 19 укриттів особового складу, 4 польових сховища з боєприпасами, дві камери відеоспостереження та три комплекси РЕБ», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також повідомив, що протягом минулого тижня на лиманському, донецькому, херсонському та мелітопольському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади, виявили та знищили три танки, 4 бойових броньованих машин, одну артилерійську систему, 5 одиниць автомобільної техніки та одну антену РЕБ.

Підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на лиманському, авдіївському та мелітопольському напрямках нанесли втрати окупантам: у живій силі 48 військовослужбовців, з них 9 – назавжди, в озброєнні та військовій техніці знищили танк, бронетранспортер, одну одиницю автомобільної техніки та пошкодили танк, бронетранспортер, дві бойові машини піхоти.

«Всього ж за тиждень розвідники Національної гвардії виявили 522 цілі противника, частину з яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони було знищено або виведено з ладу», – сказав полковник Микола Уршалович.

Він також додав, що за минулий тиждень по позиціях НГУ ворог наніс 7 авіаційних ударів, 83 ударів дронами-камікадзе, завдав 2097 обстрілів із танків, ствольної, реактивної артилерії та здійснив 17 спроб проведення штурмових дій.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту