Нацгвардійці знешкодили понад 380 окупантів та 16 артилерійських систем ворога - НГУ
Військовослужбовці Національної гвардії України продовжують активно нищити окупантів вздовж всієї лінії зіткнення, знижуючи їх бойовий потенціал. За минулий тиждень нацгвардійці знешкодили 389 окупантів, з яких 108 назавжди.
 
Про це, у четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«За минулий тиждень нацгвардійці вздовж всієї лінії зіткнення виявили та знищили 182 окупантів, з яких 58 – назавжди, дві бойові броньовані машини, 14 одиниць автомобільної техніки, 7 укриттів особового складу, три польових сховища з боєприпасами, дві антени та комплекс системи РЕБ», – зазначив він.

Підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на лиманському, авдіївському та мелітопольському напрямках знешкодили 79 окупантів, 20 з яких назавжди, танк, одну одиницю автомобільної техніки.
 
На лиманському, бахмутському, авдіївському, бердянському, мелітопольському та херсонському напрямках гвардійці-артилеристи виконали близько 1550 вогневих завдань, знешкодили 98 осіб противника, з них 30 – назавжди, танк, бойову машину піхоти, міномет з розрахунком, 4 одиниці автомобільної техніки, склад з боєприпасами, два укриття особового складу та подавили 132 спроби штурмових дій піхоти противника.
 
На бердянському напрямку бригади оперативного призначення НГУ виявили й послідовно знищили позицію відділення ворога, місце розташування колективної зброї, два спостережних пости та сім позицій артилерії противника.
 
«Гвардійська авіація продовжує нищити ворога, за тиждень було виконано 22 бойових вильотів для вогневого ураження противника під час яких знищено близько 20 загарбників та нанесено ураження по скупченню живої сили (місце розташування операторів БпЛА (стартову позицію) розрахунки автоматичних гранатометів, штурмові групи противника, місця для укриття особового складу) та військовій техніці ворога», – зазначив Микола Уршалович.
Безпілотна авіація НГУ виявила 4 танки, 4 самохідні артилерійські установки, 8 бойових броньованих машин, 11 гармат та 37 одиниць автомобільної (спеціальної) техніки на лиманському та херсонському напрямках.
 
Також, Микола Уршалович повідомив, що екіпаж безпілотного авіаційного комплексу літакового типу роти розвідки спеціального призначення виявив та знищив 152-мм систему 2А36 «Гіацинт-Б» з боєкомплектом на кремінському напрямку.
 
Аеророзвідники 27 Печерської бригади НГУ виявили та знищили два танки, 8 одиниць іншої броньованої техніки, вантажний автомобіль та польовий склад з боєкомплектом на лиманському, донецькому, херсонському та мелітопольському напрямках. Минулий тиждень був результативним для наших мобільних вогневих груп, які під час повітряних атак ворога знищили 13 повітряних цілей.
 
Незважаючи на несприятливі погодні умови та шалений тиск з боку ворога, нацгвардійці у складі визначених угруповань Сил оборони не допустили втрат території, продовжували вести активну оборону на куп’янському, лиманському та бахмутському напрямках. Вели зустрічні бої на мелітопольському напрямку та проводили стабілізаційні заходи на території херсонської області.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту