Гвардієць Роман – помічник фронтового повара. Позивний “Рембо” - НГУ
Хоч він і не схожий на могутнього, засмаглого, з голим торсом героя американського кінофільму, але теж викладається на повну задля спільної перемоги над загарбниками.
 
Історію виникнення позивного розповідає з посмішкою – на початку війни добровільно прибувши в частину, на шикуванні став до строю в стильних сонцезахисних окулярах, як у Сталлоне. Друзі оцінили гумор, так і з’явився гвардієць Рембо. Для справедливості треба зазначити, що наш Рембо володіє англійською мовою не гірше оригінала, а ще на відмінно знає польську.
До війни Роману добре давалися кулінарні експерименти, приготування цікавих рецептів і смаколиків, але професійним поваром він себе не вважав.
“Пішов на кухню, бо треба. Кожен має робити максимум, що може для перемоги. Я люблю готувати, швидко вчусь, от і вирішив, чому б не спробувати. Тим більше, що охочих було не багато, а годувати хлопців необхідно вже”, – говорить Роман.
Військова частина Національної гвардії України, куди мобілізувався Роман, виконує службово-бойові завдання на сході України, і успішно тримає оборону визначених позицій.
 
Рембо розповідає, що військова кухня дуже відрізняється від звичайної. На війні часто доводиться готувати в незручних умовах, на польових пічках, газових, електричних, або навіть просто на відкритому вогнищі. Іноді немає того вибору продуктів, який хотілося б, і доводиться вигадувати смачні страви з того, що є. Головне – їжа має бути ситною, гарячою і тричі на день. І поки він на кухні, ці вимоги виконуються на всі 💯 незалежно від місця дислокації й ситуації. Роман намагається максимально урізноманітнити страви та зробити їх корисними. Для цього використовує різні приправи, натуральну зелень, пророщує цибульку і застосовує власні кулінарні секрети.
“Якщо треба, я можу не спати, і навіть не їсти сам, але побратимів нагодую. Знайду все необхідне і в хлопців буде гаряче, друге і компот” – запевняє гвардієць.
Брат Романа теж захищає країну в лавах Національної гвардії України, але в іншому підрозділі. Йому Роман передає привіт, зичить сил, витримки і Божого благословіння
Перейти до вмісту