Хоч він і не схожий на могутнього, засмаглого, з голим торсом героя американського кінофільму, але теж викладається на повну задля спільної перемоги над загарбниками.
Історію виникнення позивного розповідає з посмішкою – на початку війни добровільно прибувши в частину, на шикуванні став до строю в стильних сонцезахисних окулярах, як у Сталлоне. Друзі оцінили гумор, так і з’явився гвардієць Рембо. Для справедливості треба зазначити, що наш Рембо володіє англійською мовою не гірше оригінала, а ще на відмінно знає польську.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-21.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-11.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-4.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-11.jpg)
Попередній
Наступна
До війни Роману добре давалися кулінарні експерименти, приготування цікавих рецептів і смаколиків, але професійним поваром він себе не вважав.
“Пішов на кухню, бо треба. Кожен має робити максимум, що може для перемоги. Я люблю готувати, швидко вчусь, от і вирішив, чому б не спробувати. Тим більше, що охочих було не багато, а годувати хлопців необхідно вже”, – говорить Роман.
Військова частина Національної гвардії України, куди мобілізувався Роман, виконує службово-бойові завдання на сході України, і успішно тримає оборону визначених позицій.
Рембо розповідає, що військова кухня дуже відрізняється від звичайної. На війні часто доводиться готувати в незручних умовах, на польових пічках, газових, електричних, або навіть просто на відкритому вогнищі. Іноді немає того вибору продуктів, який хотілося б, і доводиться вигадувати смачні страви з того, що є. Головне – їжа має бути ситною, гарячою і тричі на день. І поки він на кухні, ці вимоги виконуються на всі
незалежно від місця дислокації й ситуації. Роман намагається максимально урізноманітнити страви та зробити їх корисними. Для цього використовує різні приправи, натуральну зелень, пророщує цибульку і застосовує власні кулінарні секрети.
![💯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f4af.png)
“Якщо треба, я можу не спати, і навіть не їсти сам, але побратимів нагодую. Знайду все необхідне і в хлопців буде гаряче, друге і компот” – запевняє гвардієць.
Брат Романа теж захищає країну в лавах Національної гвардії України, але в іншому підрозділі. Йому Роман передає привіт, зичить сил, витримки і Божого благословіння