Родичам загиблої захисниці Маріуполя Альони Кушнір вручили її орден - НГУ

Родині Альони Кушнір (Новицької), загиблої захисниці Маріуполя, передали її орден «За мужність» III ступеня. Нагороду отримували батько захисниці Микола Броніславович та її син Ілля.

Альона Кушнір служила бойовим медиком ОЗСП «Азов» Національної гвардії України. Жінка до останнього допомагала військовим і цивільним у заблокованому Маріуполі. Дівчина загинула у квітні минулого року внаслідок скинутої 3-тонної бомби на територію металургійного заводу «Азовсталь».

Вручення відбулося під час форуму «Українські медики. Подвиг і жертовність у здобутті та захисті Незалежності України» у приміщенні Вінницького медичного коледжу.

«Сьогодні ми вшановуємо полеглих медиків, а також віддаємо честь живим героям, які рятують життя захисникам України. Завдяки їхній невтомній праці та відданості ми маємо можливість провести цей захід. Ми повинні бути вдячні та пишатися нашими лікарями й військовими, адже саме вони − надія на майбутнє нашої країни», − зазначила організаторка заходу.

Родичі загиблих медиків, бойові побратими та колеги-військовослужбовці приєдналися до урочистих заходів пам’яті й молебню, а також поклали квіти до стели загиблих медиків.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту