“Роблю те, що можу та вмію якнайкраще, щоб бути корисним для держави й не бути осторонь” - НГУ

Військовослужбовець з позивним Тоні проходить службу в одній з бригад Північного об’єднання Нацгвардії України. До війни працював в IT-сфері.

Зараз може бути багато складних термінів, але до армії я працював інженером-конструктором 3D та інженером виготовлення на обладнанні числового програмного керування, інженером постійного покращення з інтеграцією 3D друку для промисловості за кордоном і нарешті перейшов до програмування. Я практично встиг дістатися до “системного аналітика” у державній ІТ-сфері і працювати над розвитком та створенням надсучасних програмних продуктів для України, якби не повномасштабне вторгнення”,розповідає про свою цивільну роботу гвардієць

Тоні на службу потрапив, як і десятки тисяч юнаків – 24 лютого.

У мене є навички та знання, які в даних умовах важливі та цінні. Я вірю у нашу Україну, у потенціал людей та у їх прагнення жити у вільній та прогресивній державі. Я прагну бути поруч зі своїми рідними, стати сім’янином, створювати майбутнє,  розвиватись, жити повним життям, не жалкувати й не жалітись про своє життя. Я вірю, що такі переконання наших людей будуть спонукати їх боротись за всі наші цінності до самого кінця з усією відвагою та самовідданістю. Я вірю у наш потенціал, у всіх наших людей, що роблять вклад та стоять на захисті наших цінностей і волі”, – зазначає гвардієць.

В майбутньому Тоні планує продовжувати працювати в ІТ-сфері та розвивати інноваційні напрямки у нашій країні – він повернувся з-за кордону після 5 років роботи там, де й набув багато цінного та корисного досвіду.

Серед планів гвардійця вклад у розробку електронної гривні для України, відкриття виробництва вітрових турбін і повноцінних вітрових комплексів для відновлювальної вітрової енергетики для малих господарств та приватних користувачів для самодостатньої форми житла й розробка.

Перейти до вмісту