Нещодавно військовослужбовці рівненського підрозділу завітали до ліцею, де поспілкувалися зі старшокласниками. Інструктори розповіли ліцеїстам про основні завдання Національної гвардії України та участь гвардійців у російсько-українській війні.
![DSC_0609 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0609-2.jpg)
![DSC_0652 (3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0652-3.jpg)
![DSC_0659 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0659-2.jpg)
![DSC_0680 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0680-2.jpg)
![DSC_0726 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0726-2.jpg)
![DSC_0767 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_0767-2.jpg)
Також рівненські нацгвардійці організували практичні заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини і управління безпілотними літальними апаратами на трьох навчальних локаціях. Відтак, ліцеїсти мали змогу не просто ознайомитися з теоретичною базою знань, а й відпрацювати здобуті навички на практиці.
Зокрема, під час занять з вогневої підготовки старшокласники ознайомилися з правила безпеки при поводженні зі зброєю, зразками стрілецької зброї, стріляли у мультимедійному тирі. На занятті з тактичної медицини інструктор показав індивідуальну аптечку військовослужбовця, розповів про базовий алгоритм надання медичної допомоги в зоні бойових дій M.A.R.C.H., ліцеїсти відпрацювали техніки накладання турнікета і зупинку масивних кровотеч. У рамках заняття з управління БПЛА рівненські нацгвардійці ознайомили учнів з алгоритмом роботи і різновидами безпілотними літальними апаратами, ліцеїсти спробували керувати дронами.
«Ми дуже чекали цих занять. На уроці «Захисту України» ми навчалися накладати турнікети і знайомилися зі зброєю, проте сьогодні нам нацгвардійці провели додаткові заняття, під час яких можна було вдосконалити практичні навички, особливо зі стрільби у мультимедійному тирі», – коментує ліцеїстка Марія.