Візит військових став важливим заходом, який продемонстрував солідарність і турботу про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час свого візиту гості передали дітям різноманітні речі, включно з продуктами харчування, одягом, іграшками, засобами особистої гігієни, шкільними приладдями. Така допомога значно покращить побутові умови дітей та забезпечить їхній комфорт.
«Школа-інтернат відіграє ключову роль у навчанні та вихованні дітей з особливими потребами і це є пріоритетом для нашої держави. Це означає не лише доступ до спеціалізованих програм та ресурсів, але й підтримку і розуміння з боку суспільства. Ми дуже раді гостям і висловлюємо щиру вдячність військовим, артистам і волонтерам за їхню допомогу та небайдужість», – прокоментувала директор закладу Валентина ПРОЦЕНКО.
Надзвичайна атмосфера панувала на мальовничому майданчику біля школи. Артисти щиро дарували своє мистецтво, дітлахи співали відомі їм пісні, танцювали і просили заспівати ще. Це було надзвичайно зворушливо і щемно. Багато подарунків отримали вихованці від військових і волонтерів, якими зразу почали ділитися між собою.
«Така взаємодія не лише подарувала дітям радість, а й дала можливість поспілкуватися військовим НГУ і Збройних сил, волонтерам. Подібні заходи сприяють розширенню зв’язків між військовими і цивільними, допомагають знайти точки дотику і можливості подальшої співпраці. Щиро дякую дякую волонтерському фонду «Свої», приватному підприємцю Олександру Горбачу, особовому складу Іміджево-видавничого центру НГУ, Центру спеціального призначення «Омега», народній артистці України Галині Довбецькій, заслуженій артистці естрадного мистецтва Олені Приймак та колективу ансамблю Національного університету оброни за небайдужість, професіоналізм і людяність», – підсумувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ пілполковник Алла КЛАЧКО.
Діти також подякували військовим за візит та допомогу. Вони були раді можливості познайомитися з військовими, дізнатися більше про їхню службу та спільно провести час. Така взаємодія сприяє формуванню позитивного сприйняття військових у школярів та їхньому розумінню важливості служіння країні та вихованню дітей у дусі патріотизму і пошани до тих, хто захищає їхню країну.
![IMG_5466](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5466.jpg)
![IMG_5331](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5331.jpg)
![IMG_5334](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5334.jpg)
![IMG_5342](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5342.jpg)
![IMG_5347](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5347.jpg)
![IMG_5354](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5354.jpg)
![IMG_5305](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5305.jpg)
![IMG_5364](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_5364.jpg)
Візит військових став важливим заходом, який продемонстрував солідарність і турботу про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час свого візиту гості передали дітям різноманітні речі, включно з продуктами харчування, одягом, іграшками, засобами особистої гігієни, шкільними приладдями. Така допомога значно покращить побутові умови дітей та забезпечить їхній комфорт.
«Школа-інтернат відіграє ключову роль у навчанні та вихованні дітей з особливими потребами і це є пріоритетом для нашої держави. Це означає не лише доступ до спеціалізованих програм та ресурсів, але й підтримку і розуміння з боку суспільства. Ми дуже раді гостям і висловлюємо щиру вдячність військовим, артистам і волонтерам за їхню допомогу та небайдужість», – прокоментувала директор закладу Валентина Проценко.
Надзвичайна атмосфера панувала на мальовничому майданчику біля школи. Артисти щиро дарували своє мистецтво, дітлахи співали відомі їм пісні, танцювали і просили заспівати ще. Це було надзвичайно зворушливо і щемно. Багато подарунків отримали вихованці від військових і волонтерів, якими зразу почали ділитися між собою.
«Така взаємодія не лише подарувала дітям радість, а й дала можливість поспілкуватися військовим НГУ і Збройних сил, волонтерам. Подібні заходи сприяють розширенню зв’язків між військовими і цивільними, допомагають знайти точки дотику і можливості подальшої співпраці. Щиро дякую дякую волонтерському фонду «Свої», приватному підприємцю Олександру Горбачу, особовому складу Іміджево-видавничого центру НГУ, Центру спеціального призначення «Омега», народній артистці України Галині Довбецькій, заслуженій артистці естрадного мистецтва Олені Приймак та колективу ансамблю Національного університету оброни за небайдужість, професіоналізм і людяність», – підсумувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ пілполковник Алла Клачко.
Діти також подякували військовим за візит та допомогу. Вони були раді можливості познайомитися з військовими, дізнатися більше про їхню службу та спільно провести час. Така взаємодія сприяє формуванню позитивного сприйняття військових у школярів та їхньому розумінню важливості служіння країні та вихованню дітей у дусі патріотизму і пошани до тих, хто захищає їхню країну.