Рівненські гвардійці відвідали поранених побратимів - НГУ

Сьогодні всі силові структури плідно працюють над спільною перемогою. На фронті й в тилу кожен з нас робить усе можливе аби наблизити перемогу над окупантом  та підтримати тих, хто постраждав внаслідок бойових дій.

У Рівному нацгвардійці, містяни й жителі області, парафіяни Свято-Миколаївської церкви, школярі НВК «Колегіум» зібрали подарунки пораненим військовослужбовцям, які проходять лікування у місцевих лікувальних закладах. Візит був несподіваним для побратимів.

«Сьогодні наші військовослужбовці ведуть тяжку боротьбу за суверенітет країни. Велика шана й низьким їм уклін. На жаль, зараз військовослужбовці не можуть сповна відчути родинного затишку, тому дуже важливо відвідувати хлопців, дарувати їм приємні емоції та підтримку», – коментує солдат Дарʼя Токарєва.

Гвардійці відвідали лікувальні заклади, де нині на лікуванні перебувають військовослужбовці Нацгвардії, Збройних сил України, Держприкордонслужби. Військові поспілкувались з пораненими колегами та подарували смаколики.

«До нас часто приходять у гості побратими, – розповідає нацгвардієць Андрій. – Здебільшого це ті, хто нас не знають особисто, адже ми з інших підрозділів. Але ось тут дуже розумієш, що таке військове братерство. Це коли у кожному куточку країни у тебе є знайомі, які підтримають у будь-яку хвилину».

Нагадаємо, що раніше в межах проєкту МВС, нацгвардійці у багатьох містах України передавали різноманітну літературу пораненим захисникам. А у світле свято Великодня традиційні ласощі отримав кожен поранений побратим.

Перейти до вмісту